Kurumsal

Home  >>  Kurumsal

LOGOADS su arıtma sistemleri içme suyu ihtiyacına evlerde ve kurumsal alanlarda kalıcı çozumler sunan RO sistemleri konusunda ülkemizin lider firmasıdır. Bugün ADS su robotu ile her geçen gün artan memnun müşteri kitlesi ile kalitesini ispat etmiş tasarım tescil patentleri ile benzersiz, değişik taleplere cevap verebilecek, teknik servis ve yedek parça desteği ile büyük bir markadır. Damak zevkiniz için en lezzetli su ve herşeyden önemlisi sağlığınız konusunda’Suyunuz Altından Değerlidir’sloganı ile siz müşterilerimizin herzaman yanında ve hizmetindeyiz.
Ters ozmoz teknolojisiyle musluk suyundan ideal içme suyu üreten profesyonel arıtma sistemi suda bulunabilecek;

*Bakteri ve virüsleri,

*Arsenik, nitrit, nitrat gibi zaralı karışımları,

*Klor gibi kanserojen kimyasalları,

*Suya sertlik veren maddeleri,

*Kötü koku ve tat veren organik maddeleri,

*Çamur, pas, asbest gibi tortuları,

*Kurşun civa gibi ağır metelleri arıtır.

Daha bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz su arıtma konusundaki bütün bilgilere ulaşmak ve cihazlarımızı görmek için sitemizi inceleyebilir, ücretsiz tanıtım ve bilgi için e-mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz; müşterilerimize ihtiyaçları olan ideal içme suyunu, kendi mekanlarında, zahmetsiz, bedelsiz ve en sağlıklı şekilde üretebilecekleri ileri teknoloji ürünler geliştirmek ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmaktır.

Saygılarımızla..
ADS SU ARITMA SİSTEMLERİ